Çağrı Merkezi: +90 (212) 340 2 555

Orijinal Parça

VANOS MOTORU  B38/B48
Ürün Detayı
KARTER YAĞ BORUSU E90LCI/F10 N47N
Ürün Detayı
CONTA YAKIT POMPASI E46/E39/E53
Ürün Detayı
YAĞ POMPASI F20/F30 N13
Ürün Detayı
TURBO SAPLAMASI B38
Ürün Detayı
SİS FAR BRAKETİ SAĞ M F30
Ürün Detayı
ZİNCİR GERGİSİ N40/N42/N45/N46
Ürün Detayı
GAZ TELİ E36
Ürün Detayı
SOMUN MANİFOLD N47N
Ürün Detayı
CONTA VAKUM POMPASI N46
Ürün Detayı
VAKUM TÜPÜ E-90
Ürün Detayı
MİL KEÇESİ N20
Ürün Detayı
MAZOT POMPA DİŞLİSİ N57
Ürün Detayı
MOTOR KULAĞI E70LCI/E71 4.0dx N57
Ürün Detayı
MOTOR KULAĞI SOL G20 B48
Ürün Detayı
BUJİ BORUSU F20/F30 N13
Ürün Detayı
MOTOR KULAĞI SAĞ G20 B48
Ürün Detayı
YAĞ POMPASI N20/N26
Ürün Detayı

Orijinal Parça

Motorlu araçlar için yedek parça aracın kullanılabilirliğini arttırmak için önemlidir. Oto yedek parça alınırken, dikkat edilmesi gereken belli başlı bazı önemli noktalar vardır. Bu önemli noktaların en başında ise parçanın kaliteli oluşu ve orijinal parça oluşu gelir. Bir otomobil ortalama otuz bin küsür ayrı ve farklı bileşenin bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Çok fazla bileşene sahip bu mekanizmanın sürekli çalışması nedeniyle bazı parçaları arızalanmaktadır.

Motorlu araç yani otomobil üreticileri araç parçalarını sadece otomobil üretiminde kullanmaz. Aynı zamanda ürettikleri araçta meydana gelen bir arıza durumunda aracın onarımı kolay bir şekilde sağlanması amacıyla orijinal yedek parça üretirler.

Yedek parçaya ulaşmak ve en kaliteli orijinal yedek parçaları bulmak için ilk önce otomobilin iyi bilinmesi gerekir. Bunun içinde uzan bir kişiden yardım alınması gerekmektedir.

En yüksek kalite ve güvenilirlik standartlarına uygun orijinal parçaları bulabileceğiniz kategori. Araçlarınız için en uygun ve doğru yedek parçaları temin etmek için geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Orijinal parçalar, performansın yanı sıra dayanıklılık ve uzun ömür gibi önemli faktörlerde üstün bir seçenek sunar. Aracınızın verimliliğini artırmak ve güvenliğini sağlamak için doğru parçaları seçin. Orijinal Parça kategorimizdeki ürünler, aracınızın üretici tarafından önerilen spesifikasyonlara uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Uzman ekibimiz, size en iyi hizmeti sağlamak için titizlikle seçilmiş parçaları sunar. Aracınızın performansını ve değerini korumak için orijinal parçaların önemini unutmayın.