Çağrı Merkezi: +90 (212) 340 2 555

Klima Yedekleri

Klima Yedekleri

Klima kelimesi elektrikli klima ve pasif soğutma veya havalandırmalı soğutma da dâhil olmak üzere birbirinden farklı diğer yöntemlerin kullanımıyla konforlu bir iç ortam elde etmek amacıyla kapalı bir alandaki havanın ısı ile nemin kontrol edilmesi işlemi anlamına gelir. Klima yedekleri, ısıtma, havalandırma ve klima özellikleri sağlayan sistem ve teknikler bütünüdür.

Buhar sıkıştırmalı ve soğutma kullanan klimaların boyutları, otomobillerde veya odalarda kullanılan küçük ünitelerden büyük binaları soğutabilen büyük ünitelere kadar farklılık göstererek değişir. Klima yedekleri soğutma kadar ısıtma için de kullanılabilen ısı pompaları soğuk ülkelerde giderek daha da yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. 2018 itibarıyla 1,6 milyar klima ünitesi kurulmuş olup bu sayının 2050 yılına kadar 5,6 milyar civarlarına çıkması öngörülmektedir.

Klima yedekleri kategorisi, klima sistemlerinin bakımı, onarımı ve iyileştirilmesi için kullanılan çeşitli parçaları içermektedir. Bu kategori, güvenilir ve uyumlu klima parçalarıyla klima sistemlerinizin performansını artırmanızı ve sürekliliğini sağlamanızı amaçlamaktadır. Kaliteli klima yedek parçalarıyla, klima sisteminizin verimli çalışmasını sağlayabilir ve konforlu bir ortam oluşturabilirsiniz.